Movies
Ratings
81
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Drunken Master IIRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 1.0
Armour of GodRated ★ 1.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 1.0
Beauty and the BeastRated ★ 1.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 1.0
Return to OzRated ★ 1.0
Let the Right One InRated ★ 1.0
GravityRated ★ 5.0
The RaidRated ★ 5.0
An Inconvenient TruthRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 1.0
TaxiRated ★ 5.0
PenelopeRated ★ 1.0