Titles you rated
Central IntelligenceRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Start-UpRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Two Weeks NoticeRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0