Titles you rated
MissingRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AdoreRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
Shirley: Visions of RealityRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5