Titles you rated
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.5
The InterviewRated ★ 0.5
Due DateRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 3.5
Dances with WolvesRated ★ 4.0
TangerinesRated ★ 4.5
SelmaRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Miss ConspiratorRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.5
The SpiesRated ★ 2.0