Movies
Ratings
247
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 4.0
Five Nights at Freddy'sRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 2.5
The DescentRated ★ 3.5
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.5
Ghost StationRated ★ 2.0
SmileRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
The HouseRated ★ 3.0