Titles you rated
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.5
Penny PinchersRated ★ 1.5
MinariRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 4.0- UntactRated ★ 1.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
OnwardRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.5