Movies
Ratings
244
Don't Look UpRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
LooperRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5