Movies
Ratings
353
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Ciao AlbertoRated ★ 3.5
Harvie KrumpetRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
LucaRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0