Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Black DovesRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 5.0
All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0