Titles you rated
The Wife of a SpyRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Hello WorldRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
NobodyRated ★ 5.0
The Remains of the DayRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Listen to the UniverseRated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
At Eternity's GateRated ★ 5.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.5