Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Mulan IIRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 2.5
Cheaper by the DozenRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 4.5
Tomorrow Never DiesRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
Johnny EnglishRated ★ 4.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5
Cube ZeroRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 4.0
Big DaddyRated ★ 4.0
Meet the ParentsRated ★ 4.5
CrossingRated ★ 1.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Bone CollectorRated ★ 4.0