Movies
Ratings
483
The EqualizerRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
HerRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Step Up All InRated ★ 2.0
Mr. NobodyRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 0.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Mr. Peabody & ShermanRated ★ 3.0
Rio 2Rated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
LucyRated ★ 1.0
HulkRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 2.5
He Was CoolRated ★ 1.0