Movies
Ratings
501
Famme FataleRated ★ 3.0
Four RoomsRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
Rocky IIRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 2.5
Phantom: The SubmarineRated ★ 3.0
Wild ThingsRated ★ 3.0- HYPNOTIZEDRated ★ 3.0
11:14Rated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0