Titles you rated
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
Troll FactoryRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Blood & GoldRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.5
The Dead Don t DieRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5