Titles you rated
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.5
QuickRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0