Titles you rated
The Number You Have DialedRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
One the WomanRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 5.0
Doctor ChaRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.0