Movies
Ratings
118
A Taxi DriverRated ★ 4.0
A DayRated ★ 1.5
Home AloneRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Garden StateRated ★ 3.5