Movies
Ratings
803
Primal FearRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The PactRated ★ 0.5
DownsizingRated ★ 2.0
The KillerRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 1.5
Final DestinationRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Zorba the GreekRated ★ 3.5
Aimless BulletRated ★ 3.0