Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Beatles: Get BackRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5