Titles you rated
Taken 2Rated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
VenomRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.5