Movies
Ratings
496
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Deep TrapRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0