Titles you rated
KlausRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.5- Who's Hungry?Rated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5