Movies
Ratings
74
One Missed CallRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The FivesRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Girl by GirlRated ★ 4.0
The Cat in the HatRated ★ 2.5
A FamilyRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0