Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Collage of Our LivesRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.5
Salut d’AmourRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.0
District B13Rated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 5.0
OseamRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5