Series
Ratings
13
WantedRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 1.5
GoblinRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0