Movies
Ratings
72
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
Snatch UpRated ★ 5.0
Greatest ExpectationsRated ★ 5.0
LionRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Voice of SilenceRated ★ 2.5
Bad GeniusRated ★ 4.5
Beauty WaterRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 1.0
BlindnessRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0