Titles you rated
Ex MachinaRated ★ 3.5
The InvasionRated ★ 3.5
PenelopeRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.5
Five Feet ApartRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.0
JunoRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 2.5
Love, SimonRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0