Titles you rated
- A Crevice of ViolenceRated ★ 4.5
Assassination Classroom: GraduationRated ★ 4.5
Dragon Ball: Curse of the Blood RubiesRated ★ 4.5
Star Trek IV: The Voyage HomeRated ★ 4.5
Captain AmericaRated ★ 2.5
Star Trek III: The Search for SpockRated ★ 4.5
Doraemon: Nobita and the Space HeroesRated ★ 3.5- Doraemon: New Nobita's Great Demon - Peko and the Exploration Party of FiveRated ★ 3.0
Doraemon: Nobita and the Island of Miracles ~Animal Adventure~Rated ★ 4.5
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 4.5- Doraemon: The New Record of Nobita, SpaceblazerRated ★ 4.0
Doraemon: Nobita and the Legend of the Sun KingRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02 - Hurricane Touchdown! The Golden DigimentalsRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02: Revenge of DiaboromonRated ★ 4.0
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 4.0
Pokémon the Movie Black: Victini and ReshiramRated ★ 4.0
Pokémon: Zoroark: Master of IllusionsRated ★ 3.5
Pokémon: Arceus and the Jewel of LifeRated ★ 3.5
Pokémon: Giratina and the Sky WarriorRated ★ 4.5
Pokémon: The Rise of DarkraiRated ★ 4.0