Series
Ratings
163
Attack on TitanRated ★ 3.5- 쿵야쿵야Rated ★ 3.0
Shin AtashinchiRated ★ 3.0- We Are PreCureRated ★ 2.0
BonobonoRated ★ 4.5- Seven of SevenRated ★ 5.0
- The Familiar of Zero: Rondo of PrincessesRated ★ 5.0
- The Familiar of Zero: Knight of the Twin MoonsRated ★ 5.0
The Familiar of ZeroRated ★ 5.0
Dr. SlumpRated ★ 5.0- Squid Girl!?Rated ★ 5.0
- Squid Girl!Rated ★ 5.0
- Shugo Chara! Party!Rated ★ 4.5
Zatch Bell!Rated ★ 4.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0
- The Story of SaiunkokuRated ★ 4.0
- Soul EaterRated ★ 5.0