Series
Ratings
37- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 2.0
SkinsRated ★ 2.0
SkinsRated ★ 2.5
Heartless CityRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0