Titles you rated
New AmsterdamRated ★ 4.5
The Morose MononokeanRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 3.5- Neko ZamuraiRated ★ 1.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.5
Good PartnerRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5