Movies
Ratings
425
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
In Her ShoesRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The SwitchRated ★ 4.0
He Was CoolRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 4.5