Titles you rated
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5