Movies
Ratings
103
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 1.0
The PhoneRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 1.0
PandoraRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0