Movies
Ratings
193
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0