Movies
Ratings
237
Lust, CautionRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0