Series
Ratings
28
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5