Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 5.0
Death on the NileRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
BombshellRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 2.5