Series
Ratings
76
Zatch Bell!Rated ★ 2.5- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Nail Shop ParisRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5