Movies
Ratings
286
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.0
LeonRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 2.0
The ShiningRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 1.5
Night at the MuseumRated ★ 2.0
TriangleRated ★ 3.0
Julia's EyesRated ★ 2.5