Series
Ratings
17
Liar GameRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 3.5