Titles you rated
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
The TranslatorsRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Talk to MeRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Shark: The BeginningRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The SinRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0