Titles you rated
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 3.5
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 4.0
Shark: The StormRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 4.5
AwakenRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Cursed in LoveRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 3.0
How to Keep a MummyRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5- Tonight is U-ShapedRated ★ 3.5
- 30 Made ni to UrusakuteRated ★ 3.5