Titles you rated
The ContactRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 3.5
The TruthRated ★ 3.5
JaneRated ★ 3.0
ThesisRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 2.5
The BabadookRated ★ 3.5
Apocalypse NowRated ★ 5.0
My Own Private IdahoRated ★ 3.0
MartyrsRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
A Room with a ViewRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 3.0
Sunset BoulevardRated ★ 4.5
ElephantRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 2.0