Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.5- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0