Movies
Ratings
287
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5