Series
Ratings
60
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 4.5
Into the Night Season 2Rated ★ 3.0
Into the NightRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5