Titles you rated
Righteous TiesRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0