Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The TableRated ★ 3.0
Ladies of the ForestRated ★ 2.5
The First LapRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
ElleRated ★ 3.5
Finding Vivian MaierRated ★ 3.5
Young & BeautifulRated ★ 2.0
My KingRated ★ 3.5
A Tiger in WinterRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
SuntanRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Myeoneuri: My Son's Crazy WifeRated ★ 2.5
Loser's AdventureRated ★ 2.0
StokerRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.0
9 SongsRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 3.0