Series
Ratings
12
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The TudorsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0